Isegi see vaene ookeanitagune poliitiline laip on muutumas roheliseks. Jou jou!
Aga mina võtsin täna fotoka kaasa: mõttega lõuna ajal pisut talvist linna pildistada. Ilm tundub selleks tegevuseks imeliselt sobiv.
Appi, rünnatakse
-
...
Elu toob kaasa ootamatusi, ei aita siin midagi, et aastakümneid kogemusi
kukil, ikka midagi uut. Mäletan mingit kevadist ütlemist: tänavu on iga
sä...
6 tundi tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar