Näe oli tõesti - vahelduseks. Pärast pool päeva kestnud kodusida toimetamisi mõtlesime, et võiks ju kusagile välja sööma minna. Ja kui Nõmme keskusest hiina toidu kaasa ostmine mulle kohe sugugi ei istunud... siis leidsimegi end täiesti ootamatult teelt Haapsallu. Päikeses säravad värvilised metsad lendasid mööda. Müüriääre kohviku pirukas ja kodujuustukook peagi kõhu täitnud. Nüüd oli aeg väike ring teha. Õhtune Haapsalu oktoobris on jalutuskäiku väärt.
Sündsad vestlusteemad
-
Tegin pannkooke.
Ma ei ole ega ole kunagi olnud pühapäeviti pannkooke küpsetav emme, aga iga
kord, kui teen pühapäevale natuke lähemal nädalapäeval kui k...
1 päev tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar