Kas teile saadab mõni selline inimene jõulukaarte, kelle oma te kohe paberikorvi viskate. Mul kahjuks on.
Võib-olla ma ise sellepärast ei saadagi kunagi ühtegi jõulukaardi, et äkki ma saadan ka kellegile sellisele, kes mu kaardist suuremat ei pea...
Sündsad vestlusteemad
-
Tegin pannkooke.
Ma ei ole ega ole kunagi olnud pühapäeviti pannkooke küpsetav emme, aga iga
kord, kui teen pühapäevale natuke lähemal nädalapäeval kui k...
1 päev tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar