Sündsad vestlusteemad
-
Tegin pannkooke.
Ma ei ole ega ole kunagi olnud pühapäeviti pannkooke küpsetav emme, aga iga
kord, kui teen pühapäevale natuke lähemal nädalapäeval kui k...
1 päev tagasi


1 kommentaar:
No see on tegelikult ikkagi vana hea Tobini maks.
Kusjuures ma pole siiani kuulnud korralikke vastuväiteid mu mõningatele kahtlustele selle suhtes. Näiteks milline on selle mõju piiriylestele pangaylekannetele, mis mõnel pool (Pakistanist Ida-Euroopani) moodustavad olulise osa elanike sissetulekust. Või rahaturgude yldisele likviidsusele - ja selle kaudu Eestis palavalt armastatud Euriborile ning kodulaenude intressidele. Mitte, et ma kohe viriseks, aga lihtsalt tahaks teada, kas toreda ettepaneku taga ka reaalseid arvutusi on.
Postita kommentaar