Mis teha, Glasgow armas Belle and Sebastian jõudis alles nüüd oma albumi välja anda. Ja see on nii uskumatult tore plaat, et paneb mu kõrvad suurest rõõmust tantsima. Ning üks lugu "Little Lou, Ugly Jack, Prophet John" on nagu soe suvi ise. Nauding.
Appi, rünnatakse
-
...
Elu toob kaasa ootamatusi, ei aita siin midagi, et aastakümneid kogemusi
kukil, ikka midagi uut. Mäletan mingit kevadist ütlemist: tänavu on iga
sä...
8 tundi tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar