Oleme kenasti kodumaal tagasi. Õige pea loodame teile ka reisikirja valmis kirjutada ja lugemiseks üles riputada. Millal see õige pea täpsemalt on? Oeh... Äkki siiski varsti. Praegu on küll kahjuks kõik õhtud hõivatud.
Aga eile tõime juba imetoreda jõulupuu tuppa ja ehtisime äragi. Et oleks kiisul millega mängida.
Sündsad vestlusteemad
-
Tegin pannkooke.
Ma ei ole ega ole kunagi olnud pühapäeviti pannkooke küpsetav emme, aga iga
kord, kui teen pühapäevale natuke lähemal nädalapäeval kui k...
1 päev tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar