Just selline tundub kõik minu peas. Olen siin omajagu Pöffist kirjutanud, aga tõtt-öelda jääb tänavune festival mõtetes kuidagi väga tahaplaanile. Hirmus kahju.
Homme alustame Jutikuga reisi Tenerifele. Eks enamus tublisid inimesi on seal juba ammuilma ära käinud. Aga praegu lihtsalt tahaksin kusagile ära. Ehk on seal isegi päikest näha. Mis siinsetes oludes tundub peaaegu mõistetamatu. Pea peab natukene puhata saama. Muidu läheb veel hullusti.
Sündsad vestlusteemad
-
Tegin pannkooke.
Ma ei ole ega ole kunagi olnud pühapäeviti pannkooke küpsetav emme, aga iga
kord, kui teen pühapäevale natuke lähemal nädalapäeval kui k...
1 päev tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar