Täna on imelik päev. Veidrad, koledad uudised tungivad su teadvusse. Siis laulab vahelduseks keskerakond telekas, mis meenutas mulle millegipärast eilset tunglemist Rootsi ja Ingeri bastionides.
Oleksin ju pidanud teadma, mis juhtuma hakkab, kui siin riigis midagi tasuta antakse. Isegi maa-alusele kõledale jalutuskäigule joostakse tormi. Ei mingeid giide, ei mingeid gruppe. Kiirkõnni läbi ja ära seisma jää, sest rahvas trügib selga. Nemad tahavad ka.
Valimiskampaaniast hakkab vaikselt isu täis saama. Kui juba sulle laulma hakatakse, on asjad päris hullud. E-valin igatahes homme õhtul. Erakonda, mitte inimest. Nii nagu õige on.
Lauri Sommer
-
Järgmine suvine kohtumine on juba peagi käes – sel korral viib tee meid
juba teist korda naaberkülla Mähale, Tammuri tallu, kus 8. juulil kell 19
toimu...
1 päev tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar