Sündsad vestlusteemad
-
Tegin pannkooke.
Ma ei ole ega ole kunagi olnud pühapäeviti pannkooke küpsetav emme, aga iga
kord, kui teen pühapäevale natuke lähemal nädalapäeval kui k...
1 päev tagasi


1 kommentaar:
Kas sina käid tihti Narvas? Pole nagu märganud. Kas J. käib? Pole kah kuulda olnud. Järeldus? Ausad inimesed yldiselt Narvas ei käi.
Mina ka ei käi, aga noh, mõni erand lipsab ikka sekka.
Teisalt olen esimese töönädala jooksul ilmselt juba nii palju kokku kirjutanud, et hea tahtmise korral saaks mind vangi panna. Mõnes ametis lihtsalt tulebki loota hea tahte puudumisele.
Postita kommentaar