Asi on päris hulluks läinud. Mõnel õhtul vaatame Jutikuga isegi neli kolmveerandtunnist osa. Kolmandal hooajal ka alles, nii et seda mõnusat piina jätkub veel mõneks ajaks. Unenägudesse pole Wraithid veel õnneks kolinud.
Ja mina kes ma pole enam aastaid jänkide telesarju vaadata tahtnud... Kuis siis nüüd niiviisi?
Sarjast lähemalt.
Sündsad vestlusteemad
-
Tegin pannkooke.
Ma ei ole ega ole kunagi olnud pühapäeviti pannkooke küpsetav emme, aga iga
kord, kui teen pühapäevale natuke lähemal nädalapäeval kui k...
1 päev tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar