Asi on päris hulluks läinud. Mõnel õhtul vaatame Jutikuga isegi neli kolmveerandtunnist osa. Kolmandal hooajal ka alles, nii et seda mõnusat piina jätkub veel mõneks ajaks. Unenägudesse pole Wraithid veel õnneks kolinud.
Ja mina kes ma pole enam aastaid jänkide telesarju vaadata tahtnud... Kuis siis nüüd niiviisi?
Sarjast lähemalt.
Appi, rünnatakse
-
...
Elu toob kaasa ootamatusi, ei aita siin midagi, et aastakümneid kogemusi
kukil, ikka midagi uut. Mäletan mingit kevadist ütlemist: tänavu on iga
sä...
8 tundi tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar