Täna möödub sellest soojast kevadpäevast kolm aastat.
Abiellumine ei muutnud midagi oluliselt meie kahe vahel. Vast teadsime juba mõnda aega varem, et oleme üks. Erinevad inimesed, aga hakkama saame vaid üheskoos. Kurb see tähtpäev igatahes pole. Justkui tee algus, ikka veel.
Appi, rünnatakse
-
...
Elu toob kaasa ootamatusi, ei aita siin midagi, et aastakümneid kogemusi
kukil, ikka midagi uut. Mäletan mingit kevadist ütlemist: tänavu on iga
sä...
8 tundi tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar