Kui Sind ei oleks mu koduks,
kui mu õnne mõõtühik
Sinu naeratus poleks,
mis tunneks süda siis?
Küllap lihtsalt ei aduks,
millest mu elus on tühik.
Et märksa kahvatum oleks
mõnigi värv ja viis.
Hetki endasse imeme
suurema-vähema himuga.
Mõni on maitsvam ja mõnel
kahtlane kõrvalmaik.
Äge, et kohtusime me!
Igasuguse Sinuga
argiigav või põnev
maailm
on parem paik.
Aitäh, Osaline, et panid mu mõtted sellisesse toredasse vormi!
Sündsad vestlusteemad
-
Tegin pannkooke.
Ma ei ole ega ole kunagi olnud pühapäeviti pannkooke küpsetav emme, aga iga
kord, kui teen pühapäevale natuke lähemal nädalapäeval kui k...
1 päev tagasi


1 kommentaar:
Palju õnne ka minu poolt!
Postita kommentaar