Seda videot olen oodanud juba nädala-kaks. Tõstab suurest mõnust juuksekarvad püsti. Tea muidugi, kaua see link töötab.
Wikipedia kirjutab, et Scarlett laulis selle loo Pete Yorniga linti juba 2006. aastal. Nüüd on lõpuks plaat väljas.
Scarlett Johansson & Pete Yorn - "Relator"
Appi, rünnatakse
-
...
Elu toob kaasa ootamatusi, ei aita siin midagi, et aastakümneid kogemusi
kukil, ikka midagi uut. Mäletan mingit kevadist ütlemist: tänavu on iga
sä...
8 tundi tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar