Seda videot olen oodanud juba nädala-kaks. Tõstab suurest mõnust juuksekarvad püsti. Tea muidugi, kaua see link töötab.
Wikipedia kirjutab, et Scarlett laulis selle loo Pete Yorniga linti juba 2006. aastal. Nüüd on lõpuks plaat väljas.
Scarlett Johansson & Pete Yorn - "Relator"
Sündsad vestlusteemad
-
Tegin pannkooke.
Ma ei ole ega ole kunagi olnud pühapäeviti pannkooke küpsetav emme, aga iga
kord, kui teen pühapäevale natuke lähemal nädalapäeval kui k...
1 päev tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar