Seekordne tagasivaade jäi tahtmatult kuu viimaseks päevaks. Ja mis selgub? 30. septembril pole me Jutikuga üheski oma blogis ainsatki postitust teinud. Vaat milline lops.
Aga ega ma jonni ei jäta. Püüan oktoobris uuesti.
Sündsad vestlusteemad
-
Tegin pannkooke.
Ma ei ole ega ole kunagi olnud pühapäeviti pannkooke küpsetav emme, aga iga
kord, kui teen pühapäevale natuke lähemal nädalapäeval kui k...
1 päev tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar