Ma pean Kivirähkist lugu küll ja tema uus lauamäng on päris talutav ajaviide, aga Päevalehe lugejal peab selle lõputust promomisest küll vaikselt kõrini olema. Kõige tipuks siis nüüd veel see, et kui siit selle vana mikropehme versiooniga EPL veebilehele uudiseid lugema lähen, siis mis mulle vastu vaatabki? Ussisõnade hiiglaslik reklaam. Üle terve ekraani. Ilma seda kinni panemata edasi ei saagi.
Vaat sellised asjad mulle ei meeldi. Ädblokke tööarvutile panna ka ei saa. Lõpetage lollused, ausõna.
Sündsad vestlusteemad
-
Tegin pannkooke.
Ma ei ole ega ole kunagi olnud pühapäeviti pannkooke küpsetav emme, aga iga
kord, kui teen pühapäevale natuke lähemal nädalapäeval kui k...
1 päev tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar