Poliitiline pila on harva naljakas. Võib-olla sellepärast, et poliitika on juba niigi lõputu paroodia. Ja eks oleksid pidanud hüüdlaused "Parim Briti komöödia" ja "Meisterlik satiir" kah ettevaatlikuks tegema. Sõpruses niigi õhukesest rahataskust 110 krooni rööviv "In The Loop" keerab vindi nii üle, et naljatuju saab otsa ja tahaks häbiga maha vaadata. Eriti mõne pöörase ropu suuga märatsemise ajal, milliseid on kahe tunni ajal kaugelt üleliia.
See oli muidugi hea detail meelde tuletada, et Briti poliitik - olgu ta või peaminister ise - peab eelkõige oma valimisringkonna eest seisma. Väikese inimese muredega tegelemine hoiab kahe jalaga maa peal. Meie poliitikutel paraku seda vajadust ei ole. Seepärast nad õhus hõljuvadki.
Sündsad vestlusteemad
-
Tegin pannkooke.
Ma ei ole ega ole kunagi olnud pühapäeviti pannkooke küpsetav emme, aga iga
kord, kui teen pühapäevale natuke lähemal nädalapäeval kui k...
1 päev tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar