Minu 2001. aastal Norrast kingituseks saadud vihmavari rebeneb igast otsast. Uskumatu muidugi, et siin pealinna tuultes nii kaua vastu on peetud. Nüüd ootab teda sama saatus, mis üht sinist ametivenda Kaarli puiesteel. Otsapidi prügikastis, kõik soolikad paistmas.
Toompeal pole täna ühtegi turismigruppi märgata. Paistab, et meie tore sügisilm on isegi nemad eemale peletanud.
Sündsad vestlusteemad
-
Tegin pannkooke.
Ma ei ole ega ole kunagi olnud pühapäeviti pannkooke küpsetav emme, aga iga
kord, kui teen pühapäevale natuke lähemal nädalapäeval kui k...
1 päev tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar