Lõdisedes tööle komberdades mõtlesin, miks jaanuaris Prahas see külm sugugi ei seganud? Seal oli ju umbes samasugune ilm. Maagiline välismaa mõju, mis siin Eestis kipub ununema. Uskumatu, et too talvine reis oli sel aastal. Ikkagi on olnud pikad kaksteist kuud.
Täna hommikul on linnatänavad nii paksult heitgaase täis, et isegi sigaretisuits mõjub meeldivalt. Tuulevaikus ja käre külm.
Sündsad vestlusteemad
-
Tegin pannkooke.
Ma ei ole ega ole kunagi olnud pühapäeviti pannkooke küpsetav emme, aga iga
kord, kui teen pühapäevale natuke lähemal nädalapäeval kui k...
1 päev tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar