Reede on ametis mõttetu päev, eriti südasuvel. Kes võimalik, võtab vaba päeva. Aga alati ei saa ja siis pead ikkagi siia loivama. Uksed ja aknad peavad meil teatavasti turvalisuse huvides öösiti kindlalt suletud olema. Mistõttu on siin varahommikul sumbunud ja lämbe, täiesti talumatu. Higi voolab ojadena kuni ventilaator veidi mõjuma hakkab.
Aga näe arvutiloks teeb imet ja üllatab teist hommikut järjest töölehakkamisega. Veider masin. Saa tast aru.
Lauri Sommer
-
Järgmine suvine kohtumine on juba peagi käes – sel korral viib tee meid
juba teist korda naaberkülla Mähale, Tammuri tallu, kus 8. juulil kell 19
toimu...
7 tundi tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar