Veebruaris vist tuleb mul endal Estoniasse minna - Verdi La Traviatat vaatama. Oleks tegemist mu elu esimese päris ooperielamusega. Kui ta muidugi elamuseks kujuneb.
Appi, rünnatakse
-
...
Elu toob kaasa ootamatusi, ei aita siin midagi, et aastakümneid kogemusi
kukil, ikka midagi uut. Mäletan mingit kevadist ütlemist: tänavu on iga
sä...
7 tundi tagasi


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar